ZRÓB MASKOTKĘ – KOLEKCJA ZERO WASTE

Kolekcja ZERO WASTE:

⇒ powstała z troski o środowisko naturalne, wspiera procesy recyklingowe,

⇒ wykonana z polskich materiałów pozostałych z produkcji rzeczy dziecięcych (a więc bezpiecznych i certyfikowanych),

⇒ brak powtarzalności wzoru – materiał dobierany losowo (nie ma możliwości wyboru kolorystyki),

⇒ elementy maskotki wymagają użycia kleju typu Magic,

⇒ w całości hand made.

SOWA

Maskotka – poduszeczka, tak miła, że aż chce się przytulić. Sowa uznawana jest za symbol mądrości, dlatego warsztaty z jej udziałem to ciekawy pomysł na zajęcia integracyjne organizowane z okazji początku roku szkolnego lub przedszkolnego, ale także jako prezent z rozmaitych okazji np. Dnia Dziecka czy podczas przyjęcia urodzinowego.

Uczestnicy warsztatów otrzymają komplet materiałów potrzebnych do stworzenia maskotki sówki, a także instrukcję pomagającą w jej wykonaniu.

Wymiary: ok. 17 x 14 cm

Cena: 15 zł

SÓWKA BRELOK

Maskotkowy brelok w kształcie sówki ułatwi znalezienie kluczy w plecaku czy torebce. Doskonały pomysł na organizację warsztatów integracyjnych, przy okazji wręczania dzieciom kluczyków do szafek. Sówka brelok sprawdzi się także jako prezent z okazji Dnia Babci, Dziadka, Mamy, Taty, a także jako atrakcyjny warsztat podczas przyjęcia urodzinowego.

Uczestnicy warsztatów otrzymają komplet materiałów potrzebnych do stworzenia breloka sówki, a także instrukcję pomagająca w jej wykonaniu. Dodatkowo przyda się klej typu Magic, a dla tych którzy chcą spróbować swoich sił w szyciu: igła i nitka.

Wymiary: 10 X 7 cm

Cena: 15 zł

MIŚ

Miś to najbardziej popularna maskotka na świecie. Ta zrobiona samodzielnie, to świetny sposób na świętowanie Dnia Pluszowego Misia (25 listopada), choć na misiowe warsztaty zawsze jest dobry czas.

Uczestnicy zajęć otrzymają komplet materiałów potrzebnych do stworzenia własnego misia, a także scenariusz misiowych zajęć.  Dodatkowo przyda się klej typu Magic, a dla tych którzy chcą spróbować swoich sił w szyciu: igła i nitka.

Przeprowadzenie warsztatu ułatwi dołączona instrukcja.

Wymiary: wysokość ok. 19 cm

Cena: 15 zł

KRÓLIK

Stworzona do przytulania maskotka królik to pomysł na ponadczasowe warsztaty, warte przeprowadzenia zawsze wtedy, gdy chce się dzieciom zafundować sporą dawkę radości; w szkole, przedszkolu, a także podczas przyjęcia urodzinowego.

Uczestnicy warsztatów z królikiem w roli głównej otrzymają komplet materiałów potrzebnych do stworzenia własnego królisia.  Dodatkowo przyda się klej typu Magic, a dla tych którzy chcą spróbować swoich sił w szyciu: igła i nitka.

Wymiary: wysokość ok. 22 cm

Cena: 15 zł

TULIPAN

Obdarowanie kogoś kwiatami, zwłaszcza tymi wykonanymi samodzielnie, to jeden z najpiękniejszych prezentów. Mięciutkie, niewiędnące tulipany to świetny pomysł na prezent dla Nauczyciela, z okazji urodzin, Dnia Babci, Dziadka, Mamy, Taty czy Święta Wiosny.

Uczestnicy warsztatów tulipanowych otrzymają komplet materiałów potrzebnych do stworzenia kwiatka. Dodatkowo przyda się klej typu Magic, a dla tych którzy chcą spróbować swoich sił w szyciu: igła i nitka.

Wymiary: wysokość ok 27 cm

cena: 15 zł

LIS

Bajki, w których lis jest jednym z bohaterów, a może warsztaty o zwierzętach? Dobry powód do wykonania swojego liska zawsze się znajdzie, ale można go też zrobić dla niego samego, bo jest po prostu urokliwie przytulaśny. Proszę Państwa, oto lis😊

Uczestnicy warsztatów otrzymają komplet materiałów potrzebnych do stworzenia maskotki liska. Dodatkowo przyda się klej typu Magic.

Wymiary: wysokość ok 18 cm

cena: 15 zł